کمپین IFI

کمپین IFI یا (Iranian for Iranian) یک کمپین جدید با هدف اهدای زمان است، اکنون که زمانه ارتباطات است چه چیز بهتر از آن که با هم میهنان نخبه که در سراسر دنیا زندگی می کنند، هم صحبت شویم. همه شما عضوی از این کمپین هستید، اگر در هر زمینه ای متخصص هستید و پاسخ پرسش دیگران را در ذهن خود دارید بسیار خرسند خواهیم شد که قدری از زمان گرانبهای خود را در اختیار دیگران قرار دهید.

چگونگی عملکرد این سیستم

اگر علاقمند به ارتباط با متخصصان هستید

شاید سوالاتی بسیار در ذهن شما باشد و بخواهید از متخصص و برتر آن علم سوالاتی را بپرسید. در پایین این صفحه خواهید دید که هر یک از این متخصص ها خود را معرفی و شرایطی را برای ارتباط برقرار کردن تعیین کرده اند. از آنجا که تمامی این ارتباط ها شخصی خواهد بود تعداد افراد پذیرفته شده بسیار محدود است؛ پس هر چه زود تر فرم مربوط را تکمیل کنید.

اگر خود متخصصید و قصد اهدای زمان دارید

اگر در زمینه ای اطلاعات مفید و دقیقی دارید و یا متخصص در زمینه ای هستد و  می دانید ممکن است سوالاتی برای دیگران درباره آن رخ داده باشد و شما قادر به پاسخگویی به سوالات آنها هستید از طریق فرم زیر خود را معرفی کنید تا با هم و در کنار هم آینده ای بهتر برای کشورمان رقم بزنیم. پیشاپیش از تمامی لحظاتی که به هم میهنان خود اهدا می کنید سپاس گزاریم.

متخصصانی که اعلام آمادگی کرده اند برای اهدای زمان گرانبهای خود

پارسا شفیعی سروستانی

پارسا شفیعی سروستانی
درباره: پارسا شفیعی سروستانی هستم … کاردانی فناوری اطلاعات دارم و در زمینه طراحی وبسایت فعالیت میکنم
قصد دارم از طریق واتس اپ وقت خودم رو در اختیار افراد بزارم
حداکثر تعداد نفرات : ۲ نفر
حداکثر وقت به ازای هر نفر : ۲ ساعت
حداقل پیش نیاز : کاربران حداقل اطلاعات درباره وبسایت و چگونگی عملکرد آن داشته باشند

روزبه عدالتی

روزبه عدالتی
درباره: من روزبه عدالتی هستم ۲۳ سالمه و کارشناسی شهرسازی دارم و در زمینه عکاسی نجوم، مناظر شهری، طبیعت و پرتره فعالیت میکنم خوشحال میشم اگر بتونم سوالی رو درباره عکاسی جواب بدم. نحوه ارتباط تلگرام یا واتس اپ
حداکثر تعداد نفرات : ۴ نفر
حداکثر وقت به ازای هر نفر : ۱ ساعت
حداقل پیش نیاز : علاقمندان درباره قواعد پایه عکاسی اطلاعات داشته باشند

فهرست