مطالب کوتاه – short text

جدیدترین آمار به شدت ناراحت کننده است

در حالی که دو هفته گذشته خبر دادیدم رکورد مبتلایان در طول یک شبانه روز شکسته شده متاسفانه امروز دوباره رکورد شکسته شد. امروز ۱۴ مهر تعداد مبتلایان به ویروس کووید-۱۹ به رقم ۳۹۰۲ رسیده است. در همین حال شهر تهران به مدت یک هفته تعطیل شده است.

رکوردی تازه در کرونا

متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته رکوردی جدید در آمار مبتلایان به ویروس کووید-۱۹ به ثبت رسانده ایم. رکورد قبل مربوط به ۱۵ خرداد با رقم ۳۵۷۴ مبتلا بود که امروز ۱ مهر تعداد مبتلایان در روز به ۳۷۱۲ رسیده است.

رکورد شکنی دوباره کرونا

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. آمار کل فوتی بر اثر ویروس کرونا از ابتدا تا کنون به ۱۶ هزار و ۱۴۷ نفر رسیده

شاخص بورس در آستانه ۲ میلیونی شدن

شاخص بورس که ۱٫۹ میلیون را گذرانده بود حالا به مرز ۲ میلیونی شدن به شدت نزدیک شده و مقاومت شدیدی را پیش رو دارد.

رکورد دوباره فوتی کرونا

متاسفانه آمار تعداد جان باختگان کرونا امروز شکسته شد و به تعداد ۲۲۱ فوتی در روز رسیده ایم

شاخص کل بورس عبور کرد

امروز شاخص کل پس از چندین اصلاح از ۱,۵۰۰,۰۰۰ عبور کرد و در نهایت در عدد ۱,۵۴۶,۸۴۵ ایستاد… مقاومت ۱٫۵ میلیون بزرگ ترین مقاومت پیش رو بود حالا پیش بینی می شود شاخص تا ۱٫۸ میلیون را به راحتی حرکت کند

رکورد فوتی کرونا در کشور

در حالی که موج دوم مبتلایان به کرونا آغاز شده رکورد بیشترین فوتی طی ۲۴ ساعت؛ امروز با آمار ۱۶۲ فوتی شکسته شد! لطفا ماسک بزنید

دلار رکورد زد

شکسته شدن سقف مقاومت ۲۰ هزار تومن دلار … آیا دوباره پس از شکسته شدن مقاومت دلار باید منتظر افزایش چند صد در صدی ارز باشیم؟ (اهالی بیت رهبری معتقدند ارز ثبات پیدا خواهد کرد)

بازگشت قیمت نفت به کانال ۴۰ دلار

در حالی که روز به روز آمار کرونا در سراسر جهان روند نزولی دارد قیمت نفت به کانال ۴۰ دلار بازگشته است

برای اولین بار قیمت نفت منفی شد!!!

در حالی که ویروس کرونا جان هزاران نفر را گرفته است و همه را خانه نشین کرده، مصرف نفت به شدت در تمام دنیا کاهش یافته و قرارداد ماه آپریل نفت به منفی ۲۰ دلار به ازای هر بشکه نفت رسیده است.

افزایش قیمت نفت در پی توییت ترامپ

در پی انتشار توییتی از ریاست جمهوری آمریکا یعنی دونالد ترامپ قیمت نفت به محدوده ۲۵ دلار صعود کرد. در این توییت ترامپ خبر از جلسه کاهش تولید ۱۵ میلیون بشکه نفت را داده بود.

افزایش مبتلایان به ویروس جدید کووید-۱۹

امروز تعداد مبتلایان به ویروس جدید کووید-۱۹ از مرز پانصد هزار نفر در دنیا گذشت، آمار چین در حال کم شدن!!!

فهرست