parsa shafiee

درباره مدیریت تیم

با درود فراوان به تمام همراهان عزیز من پارسا شفیعی سروستانی هستم؛ در ادامه مطلب قصد دارم بیوگرافی کاملی از خودم داشته باشم و توضیح بدم چه شد که به اینجا رسیدم.
من متولد ۱۳۸۱/۰۴/۰۵ از شهر شیراز هستم، در حال حاضر در دانشکده فنی حرفه ای باهنر شیراز در حال تحصیل در مقطع کاردانی رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات هستم.

شروع آشنایی با اقتصاد

جرقه اولین آشنایی من با بازار های مالی و اقتصاد به سال ۱۳۹۴ و در نوجوانی ام بری می گردد، در آن سال به واسطه شرکت پدرم (شرکت عمران، توسعه و سرمایه گذاری همه مردم دنیا {سهامی عام}) با صورت های مالی، حسابرسی و حسابداری شرکت های سهامی عام آشنا شدم، این اولین جرقه برای تبدیل شدن به یک تحلیل گر اقتصادی در من بود.

1395

ابتدای سال به واسطه دانش اندکی که از صورت های مالی کسب کردم وارد بازار بورس شدم؛ اولین سرمایه من جهت سرمایه گذاری مبلغ ۴۰۰ هزار تومان بود که از پدرم بابت سرمایه گذاری در بورس دریافت کردم، آن زمان ها در عرضه های اولیه و شرکت های دولتی اقدام به خرید و فروش می کردم.

1399

در این سال تیم ای کان ایکس را با کمک آقای بابک اکبری راه اندازی کردم تا بتوانیم در کنار یکدیگر به آموزش و تحلیل در بازار های مالی بپردازیم.

LOGO

درباره تیم

تیم ای کان ایسک در سال ۱۳۹۹ توسط آقای پارسا شفیعی سروستانی و بابک اکبری تاسیس شد؛ هدف اصلی تیم ارائه رایگان آموزش و تحلیل در بازار های مالی بود. فعالیت تیم ای کان ایکس در ابتدای تاسیس تنها آموزش و تحلیل بازار کریپتوکارنسی و بورس ایران بود اما در اواخر سال ۱۳۹۹ تیم ای کان ایکس بازار فارکس را به کار خود افزود

پس از گسترش و افزایش اعضای تیم، رفته رفته فعالیت های تیم گسترده تر شد. اوایل سال ۱۴۰۰ تیم ای کان ایکس به بازار فارکس و بورس ایالات متحده آمریکا ورود کرد و به ترید در این بازار پرداخت، در میانه سال ۱۴۰۰ تیم ای کان ایکس خدمات مشاوره سرمایه گذاری، سبدگردانی بورس و سبد گردانی بازار کریپتوکارنسی را به فعالیت خود افزود.

همیشه سعی کردیم بهترین مطالب را در اختیار شما قرار دهیم، اگر ایرادی در هر یک از بخش های سایت و در محتوا دیدید برای بهتر شدن ما را همیاری کنید. شما می توانید هر پیشنهاد و انتقادی دارید را با ما در میان بگذارید.

شماره تماس (09355143081)

فهرست